Dołącz do nas.

Prowadzimy kursy nauki jazdy na prawo jazdy kategori B. Posiadamy atrakcyjne ceny i wysoką zdawalność! Jesteśmy na 3 MIEJSCU(!!) w rankingu ośrodków szkolenia kierowców w Rzeszowie!

Zapisz się!

O nas

Od pierwszych dni działalności ośrodka sprawą najważniejszą była dla nas najwyższa jakość szkolenia. Dzięki stale doskonalającej się kadrze instruktorskiej i wykładowej oraz bogatemu wyposażeniu w pomoce dydaktyczne i nowoczesnym pojazdom nasz ośrodek zdobył uznanie u klientów, z czego jesteś›my bardzo dumni. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasi kursanci byli zawsze z nas zadowoleni.

Ośrodek „ALFA” ma bardzo dobre wyniki w szkoleniu kandydatów na kierowców, a także w doszkalaniu osób przed egzaminem i tych posiadaj ących już prawo jazdy, lecz nie czujących się na siłach by jeździć samodzielnie po ulicach dużych miast.

Dlaczego my?

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie.

Nie żądamy wpłat z góry, lecz w trakcie szkolenia.

Zawsze konkurowaliśmy jakością a nie ceną.

Szkolimy tylko taką ilość kursantów, jaką możemy wyszkolić w dostosowanym dla nich czasie i tempie.

U nas nikt nigdy nie czekał na jazdy.

Szkolimy w zakresie kat. B

Cennik

Kurs kat.B

kurs standardowy (dla uczniów i studentów)

kurs standardowy

• pakiet materiałów dydaktycznych

Kurs indwidualny - przyspieszony (w 3 tygodnie)

1 godz. jazdy doszkalającej: 45 zł

Opinie kursantów

Zaufali nam inni, zaufaj i ty!

“Bardzo gorąco polecam! Bardzo miła atmosfera, dobre podejście do kursanta i bardzo dobre przekazywanie wiedzy oraz sposób nauki. Najlepszy ośrodek w Rzeszowie.”

Ola - źródło facebook

“Super instruktorzy, na prawdę bardzo dobrze przygotowują do egzaminu praktycznego i późniejszej samodzielnej jazdy :) zdałam za pierwszym razem :D polecam wszystkim z całego serca!”

Marta - źródło facebook

“Polecam w 100% tą szkołę jazdy, egzamin zdany za pierwszym razem! Atmosfera przyjemna i wesoła, instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali. Nic dodać, nic ując. Dziękuję i pozdrawiam!”

Karol - źródło facebook

> Regulamin <

Wymagany minimalny wiek do kierowania pojazdami wynosi:

14 lat – dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii AM;
16 lat – dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A1, B1 i T;
18 lat – dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A2, B, B+E, C1 i C1+E;
20 lat – dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2;
21 lat – dla motocykli trójkołowych o mocy przekraczającej 15 kW, jeżeli osoba posiada prawo jazdy kategorii A;
21 lat – dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii C, C+E, D1 i D1+E, z zastrzeżeniem ust. 2 pkt 1, ust. 3 pkt 2 oraz art. 9;
24 lata – dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii:-A – jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2,

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy należy pobrać Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). W tym celu należy udać się do starostwa powiatowego (wydział komunikacji
– wydawanie praw jazdy) i złożyć następujące dokumenty:
– Orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań do kierowania pojazdami mechanicznymi,
– Jedną fotografię o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (osoba bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, ukazująca głowę w pozycji lewego półprofilu i z widocznym
lewym uchem; zachowane musi być równomierne oświetlenie twarzy),
– Dowód osobisty lub paszport wraz z zaświadczeniem o zameldowaniu,
– Zgoda rodziców – w przypadku osoby niepełnoletniej.
Z uzyskanym profilem należy zgłosić się do Ośrodka Szkolenia w celu rozpoczęcia kursu.
Nauka jazdy w OSK kończy się egzaminem wewnętrznym. Po jego zdaniu kierownik ośrodka wystawia zaświadczenie o ukończeniu kursu. Zaświadczenie ważne jest
bezterminowo na terenie całego kraju.
Gdy kurs prawa jazdy zostanie ukończony należy udać się do WORD i po przedstawieniu nr. PKK wraz z dowodem osobistym można zapisać się na egzamin państwowy
prawa jazdy.

Ceny egzaminów w WORD

Kategoria Egzamin teoretyczny Egzamin praktyczny Egzamin teoretyczny + praktyczny
AM 30,00 zł 140,00 zł 170,00 zł
A, A1, A2 30,00 zł 180,00 zł 210,00 zł
B 30,00 zł 140,00 zł 170,00 zł
B1,C1,D1,T 30,00 zł 170,00 zł 200,00 zł
C, D 30,00 zł 200,00 zł 230,00 zł
B+E - 200,00 zł 200,00 zł
C+E, C1+E, D+E, D1+E - 245,00 zł 245,00 zł
Pozwolenie na kierowanie tramwajem 30,00 zł 125,00 zł 155,00 zł

Po zdanym egzaminie WORD sprawdza i przesyła w terminie do 3 dni od daty zdania komplet dokumentów do wydziału komunikacji właściwego za względu na miejsce zameldowania osoby: – w wydziale komunikacji przy odebraniu prawa jazdy należy uiścić opłaty:
– wydanie prawa jazdy 100. zł
– opłata skarbowa 5 zł
– opłata ewidencyjna 1 zł
– za każdy załącznik 0,5 zł
– czas oczekiwania na odbiór prawa jazdy to według przepisów 30 dni, w praktyce do 3 tygodni. Status procesu produkcji naszego prawa jazdy można sprawdzić na stronie www.pwpw.pl

Czekamy na Ciebie!

ul. Hetmańska 45A

telefon: +48 886 819 886

e-mail: biuro@alfa-szkola.pl

Biuro czynne:

Poniedziałek - Środa od 9.30 do 11.30

Zajęcia teoretyczne odbywają sie w Poniedziałek, Środa, Czwartek od godz. 15.30

Istnieje możliwość indywidualnego ustalania terminów zajeć.

Numer konta bankowego